Casio snapt hoe je op een horloge van een paar tientjes toch een comfortabele band met fijne sluiting en verstelling kunt plaatsen:
Hoort hierbij:
Een A168
Oh ja, foutje, ik krijg hem niet meer weg.
Edit, toch wel .
Chronostop drivers edition.
Omega meende dat bezitters een persoonlijke inscriptie hier konden plaatsen.
Vandaar het grote oppervlak.
eerst vertellen wat voor een sticker het is natuurlijk! Ik bedoel, een hoop moeite doen en dan een gewoon stickertje krijgen dáár beginnen we niet aan.
Ik heb nog wel ergens een pokemon sticker liggen, is dat wat?
Sorry, maar daar gaan we natuurlijk niet voor
Ok dan laat ik het aan de echte liefhebber over
nou ja, in hoeverre ik als echte liefhebber val te kwalificeren wil ik even (niet te lang) in het midden laten in dit geval, maar de voorgespiegelde beloning voor al dit denkwerk (we zetten er vooralsnog GEEN AI op!) is uiteraard wel bijzonder karig. Ik bedoel: wat moet ik nu met een Pokemonsticker, stel dat ik het correct zou raden)?
Als ik even m’n best doe, kan ik je ook een Dora sticker aanbieden.
Is dat naar je zin?
man, wat een drama’s allemaal. Wat moet ik daar nu mee? Waar plak ik dat dan op, en voor wie doe ik dat?