Dit NA verslag is eigenlijk overbodig

Vandaag wij hij dan eindelijk binnen. Jaren geleden stond ik in dubio een SKX779 of een BFK en toen gekozen bij Rob van Monsterwatch voor een BFK met saffier gekozen.
Dit is een prettige toolwatch die tegen een stootje kan.

Nu hier ruim een jaar op het forum en toch verschillende keren een Monster langs zien komen. Toen heb ik in juli een oproep geplaatst of iemand zijn SKX779 wilde verkopen maar zelfs Rob heeft nooit gereageerd toen ik hem gemaild had.

Tussen door heb ik ook nog een PADI gekocht en de te koop gevraagd geannuleerd. totdat ik het exemplaar van @Gisae tegen kwam. Hij bood deze aan met nog 2 extra banden. originele rubberen band en stalen Seiko lumpy.
Het is een keurig exemplaar en zal een plaatsje krijgen in de kist.

Genoeg geklets en nu de foto’s.

12 likes

Mooie aanwinst.

Gefeliciteerd!!

Wat is je polsomtrek?

Op basis van die onderste foto oogt hij (veel te) groot.

Wat een super kanon! Bewonderenswaardig krachtig en stoer komt hij over. Maar wat een grootte. Voor mij toch veuls te groot.

Valt wel mee hoor de grote. Pols 17,5 cm maar bij deze foto lag hij op de pols ipv om de pols.

Congrats !

Nooit wegdoen. Is een klassieker in wording.

Tering, wat een lume! Veel plezier ermee!