Het hangt helemaal van je eigen voorkeur af, beiden zijn “ervaren” duikers, en van echte problemen of fouten is geen sprake, of het moet zijn dat de bezel van de Citizen een wat betere “grip” heeft. Voor de meesten geen punt, maar met koude handen en handschoenen bleek het wel eens relevant.
Mijn voorkeur gaat uiteraard naar mijn trouwe Citizen uit, omdat ie me ruim 1000 duiken heeft vergezeld, in alle mogelijke omstandigheden, zoals caves, techdives (tot (92 meter), onder ijs, en talloze wrakduiken over de hele wereld, zonder dat ik er ook maar een keer iets op aan te merken heb gehad.
Er is een tijd geweest dat tamelijk veel van dit horloge afhing (ik duik al erg lang), en ik er op moest kunnen vertrouwen. Sinds de komst van de duikcomputer is ie misschien wat overbodig, maar desondanks gaat ie nog altijd overal mee naar toe.