…Superocean Steelfish.
Best grappig om met de mobiel eens een dag je eigen horloge te volgen. De foto’s zijn niet altijd even geweldig want de mobiel is niet het meest geweldige apparaat om goede foto’s te maken maar het gaat er natuurlijk ook om een indruk van de dag te geven.
Maak hier je eigen fotorapportage als je het leuk vind.
Ben benieuwd…
De keus is vandaag op mij gevallen en de baas gaat zich even wassen.
Bammetjes maken, lupatje (niet voor in de liboza, dat is alweer heel lang geleden)
Ontbijtje, krantje, even goed wakker worden. Ik ben inmiddels aardig opgewonden, sta op de juiste tijd en ben van plan de hele dag mijn best te doen.
Een half uurtje op de fiets naar het werk van de baas. Oei, binnen 5 minuten gaat het regenen! Baasje zal niet blij zijn!
Goed dat ik een duiker ben, maakt mij niet zoveel uit, dat beetje water maar het baasje is zeik-helemaal-nat en niet blij.
Even de toegangspas langs de kaartlezer aan de achterkant van het pand halen.
Eerst even een bakkie koffie halen
Dubbele espresso, extra sterk! Vind ie lekker…
Inloggen op de pc. Ideaal twee beeldschermen.
Ik moet even van de pols af voor een foto voor een topic van Dreski.
Tijd voor een bezoekje aan de rookruimte in de kelder. Best smerig en saai hier, kan niet wachten tot die stinkstok op is
Gelukkig, we gaan weer naar boven. Ik kan tot 2000 meter diep dus de diepte van een kelder doet mij niets.
Wat krijgen we nu! Dit ben ik niet! Dit is een nieuwe Orient Mako XL van de collega van het baasje. Het bandje moet even op maat gemaakt worden voor hem. Hmmm, baasje is gecharmeerd van die Jap en ik hoor hem zeggen dat die Orient er ook nog eens van moet komen, maar dan in het blauw. Grrrr, weer minder polstijd voor mij!
Alweer koffie?!?
12:10 uur. Lunchtijd. De baas gaat zijn baantjes trekken en ik moet alweer af en moet plaats maken voor een bejaarde Timex Ironman van zo’n 20 jaar oud. De baas zegt dat ik geen chrono ben en hij dus niets aan mij heeft qua tijd opnemen. Hij zegt dat die ouwe knar veel meer functies heeft dan ik.
Nou ja, moet hij weten, ik tik wel verder in het donker van de locker van het zwembad.
Bijna 16:00 uur, tijd om naar huis te gaan. Eerst nog even het forum checken.
Gelukkig is het nu beter weer dan vanmorgen. Jasje uit want het is heet.
Wat doet hij nu! Gaat hij in die wind zonder handen fietsen om een foto te maken van mij en het Binnenhof!
Oei. Tramrails. Die zijn listig en er zijn er wel flink wat van onderweg naar huis.
Nog even wat kleine boodschapjes doen bij de Appie
Baasje is weer lekker gezond bezig
In afwachting tot het hele spul thuiskomt gaat ie alvast even koken
Even naar de Wereld draait door kijen
En nu istie helemaal vergeten nog foto’s te maken van mij. Nou ja, wat ik na dit tijdstip ga doen gaat jullie toch allemaal niets aan.
Op dit moment is het heel donker in mijn kist en ik lig er samen met wat irritant tikkende quartzen en wat hele rustige automaatjes.
De Velatura is vanmorgen uit de kist gegaan…
Thanx 4 watching,
Maarten