een horloge om aan te sleutelen

de Raketa Golden Key al gezien?

super handig toch

10 likes

Ik zal het nooit kopen, maar wel heel erg gaaf gedaan :+1:t3:

Ik hoef deze ook niet
Het is een LE, gaan 300 stuks van gemaakt worden en best prijzig 2900€
het uurwerk is een opgewaardeerd Soviet-era cal. 2609

Raketa Golden Key

Ik vond het wel wat hebben, totdat die sleutel erin stak. Ook dat embleem op de zuidelijke helft vind ik overdreven. Als ze dat aanpassen en het tegen een meer gebruikelijk zacht prijsje in de markt zetten, geef me dan maar een seintje. Dan kan ik het overpeinzen.

Edit: excuus. Kennelijk is hedendaags Raketa hardstikke duur, ook als er geen sleutel aan te pas komt. Ik ben waarschijnlijk door vintage Copernicusjes wat anders gewend. Of spekken ze de oorlogskas?

Een prachtige wijzerplaat. Exact zoals ik ze het liefste zie.
Maar los van die onzin met die sleutel vind ik een horloge met een ,al dan niet semi, houten kast drie X nix.
Verder ben ik van mening dat het begrip limited edition alleen maar is uitgevonden om een horloge veel te duur te kunnen verkopen.
Ook voor 5% van de prijs ging ze mijn deur voorbij.