Even voorstellen/ vraag over een Oris

Goedemiddag allen,

Na al een tijdje verhalen gelezen te hebben en vergaapt te hebben aan al het moois wat af en toe te koop wordt aangeboden dacht ik dat het maar eens tijd werd om mijn twee bescheiden horloges te laten zien.

Ik heb een Omega bumper automatic (1952 is mij verteld). Hier is gelukkig redelijk wat over te vinden op het net. Deze versie heb ik echter nog nergens echt gezien. Er zit nu een iets te grote NATO band om, maar ik heb ook een originele rice band.

Daarnaast onlangs een Oris aangeschaft. Er is mij verteld dat deze uit de 60’er jaren is. Ik kan hier alleen heel weinig over vinden. Hopelijk kan iemand mij iets meer over dit horloge te vertellen.

Alvast dank!

Hallo JAKO,

Welkom op dit forum. Die Omega ziet er mooi uit. Maar verder ben ik geen specialist op dit gebied. Het zelfde geldt voor de Oris. Ze lijken wel nieuw!

Welkom op dit leuke forum,en erg mooie horloges heb je. En misschien dat Wout(w.v.setten forumnaam) iets weet van de Omega.

En het uurwerk lijkt erg veel op deze;

Enigste wat ik tot zover kon vinden van de Oris is;Data
11.5’’’, Dn= 24.94mm
17 jewels
f = 18000 A/h
ca. 1960: Oris Watch Co

Gr. Andre

Van harte welkom!
Ik heb geen verstand van vintage, maar die Nato staat goed bij die Omega!

Mijn beste,

Van harte welkom Jako, op dit enerverende horlogeforum.
Een forum waarbij de liefde voor het verstrijken der tijd met fierheid wordt beleefd.

Mijn complimenten voor deze twee prachtige vintages. Ik wens je er dan ook veel genoegen mee!!
Alle adviezen omtrent het Oris horloge laat ik graag over aan de deskundigen die hier ook aanwezig zijn op het forum.

Orologio Signaturis Temporis.B)-

Welkom op dit leerzame en vermakelijke forum! Mooie vintage horloges (tu)

Stef