he hierbij wil ik me even voorstellen en direct een vraag stellen. ik ben david 21 jaar, en heb inmiddels een aantal leuke horloge’s in mijn bezit. echter heb ik sinds kort een omega in mijn bezit, alleen heb ik geen idee wat voor type het. ik hoop dat dat een van de kenners hier op het forum wel weet wat voor een het is.
Zelf heb ik geen idee wat voor Omega het is maar er zullen ongetwijfeld mensen zijn die het wel weten. Anders moet je Freddy vragen, hij is dé Omega held van het forum.
ik ben nu even niet in de mogelijkheid om foto’s te maken, maar zal dit zeker op korte termijn doen. ik denk alleen dat een foto van de rolex voldoende is aangezien ik betwijfel of de belangstelling in de rest net zo groot is.
ik ben nu even niet in de mogelijkheid om foto’s
te maken, maar zal dit zeker op korte termijn
doen. ik denk alleen dat een foto van de rolex
voldoende is aangezien ik betwijfel of de
belangstelling in de rest net zo groot is.
groeten,
david
Moet eerlijk toegeven dat de belangstelling, bij mij, naar de daytona groter is, maar de anderen zijn net zo goed meer dan welkom!!
ik heb daar ook wel aan gedacht dat het een De ville is, ik ben echter nog nooit echt een De ville tegengekomen wie ik er echt op vond lijken wel qua vorm maar niet qua totaal plaatje. mocht iemand denken dat het ook een De ville is of toch een ander dan hoor ik het graag.
lijkt er inderdaad wel verdacht veel op. iemand enig idee wat deze omega waard is. ben ik benieuwd naar in verband met eventuele verzekering. in iedergeval al heel erg bedankt foto rolex zet ik morgen online.
V.w.b. de waarde van de Omega kun je uitgaan van de goudprijs plus een klein beetje. De keur staat meestal in de sluiting van de band. 575 is 14krt en 750 staat voor 18 krt.
Dus gewicht X het bedrag per gram afhankelijk of het 14 of 18 krt is.
Omdat het model van het horloge niet het meestgezochte model is, kun je globaal van het bovenstaande uitgaan.
Zou het bijvoorbeeld een vroeg goud constellation-model zijn geweest, kwam er wél een meerprijs op, omdat die modellen wat meer gezocht zijn.
ok duidelijk niet echt de moeite om te verzekeren dus, gaat wel om een 18kt gouden omega band. zag er overigens gisteren wel een de ville op internet staan wie er precies zo uitzag wilden ze wel een beste prijs voor hebben. maar ben absoluut geen kenner en hartstikke bedankt voor de hulp .