Beste forum enthousiastelingen!
Inmiddels ben ik al 2 maanden lid van het forum met hier en daar een post, maar tot voorstellen is het nog niet gekomen. Ik ben Aus, een beginnende klokken fanaat uit die mooie stad achter de duinen.
Het enthousiasme is voor mij rond de zomer van afgelopen jaar begonnen met de aanschaf van een Casio Duro MDV106-1AV. Een geweldige klok, maar kwam er al snel achter dat die aan grote kant is voor mijn niet al te grote polsen.
Sinds de zoektocht naar een wat kleiner horloge (lees sub 40mm) voor om mij pols heb ik er ook steeds meer in mijn collectie mogen verwelkomen en zien gaan. Inmiddels heb ik 5 uurwerkjes in mijn huidige collectie zitten, waarvan er ééntje buiten de sub40 categorie valt, namelijk:
- Marathon TSAR medium diver
- Seiko Sarb035
- Casio GLX-5600KI
- Baume & Mercier Genève uit ca. 1975
- Seiko 7005-7130 uit 1975
Bijgaand nog een mooi overzichtje van bovengenoemde horloges. Ik heb het donkerbruine vermoeden dat dit momenteel een momentopname is, omdat er alweer genoeg op mijn verlanglijstje staan .
Groeten Aus