Even voorstellen

Goedemiddag weledelgeleerde leden!

Sinds 1 november verslaafd aan het horlogeforum dus tijd voor een korte voorstelling. Wat een fantastische plek om je horloge kennis bij te spijkeren. Ik kwam hier terecht opzoek naar informatie voor de aanschaf van de Rolex voor mijn vrouw. En blijf zeker hangen. Heel veel mooie klokken en verbazingwekkend veel kennis. Ik hoop hier nog heel veel te leren. Mijn huidige collectie is hieronder te zien:

Ik ‘mis’ nog een pilot maar die heb ik al gevonden en dat moet deze worden:

En zou graag een Speedy toevoegen aan de collectie. Hier heb ik wel nog wat te overdenken: 42mm is net te groot, reduced is kleiner maar dan weer geen echte moonwatch, een nieuwe of een gedragen? Gelukkig heb ik geen haast en wellicht komt er hier nog één voorbij die ik niet kan laten schieten.

De klok van mijn vrouw:

20 likes

Welkom mooie collectie :slight_smile:
De vrouw moet toch ook wel erge blij zijn geweest met deze mooie horloge.

1 like

Welkom! Al een mooie collectie! Heb je al eens een speedy gepast? Door de gebogen lugs valt die met 42mm heel mooi, ook bij een wat kleinere pols, maar aangezien je ook al een IWC Portugesier hebt, zou dat echt geen probleem moeten zijn.

1 like

Beste David,
welkom op HF!

1 like

Mijn beste,

Van harte welkom binnen de gelederen van deze enthousiaste club HorlogeForummers!!

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

welkom

1 like

Welkom. Speedy gaat prima ook op de wat kleinere pols.

1 like

Welkom!

1 like

Welkom. En wat de Speedy betreft, de dial is 40mm, door de gevleugelde crownguards is die 42mm, maar hij draagt kleiner.

Anders is er de Omega FOIS (First Omega in Space) die geinspireerd is op de voorganger van de Moonwatch. Het eerste horloge wat de ruimte inging, een paar jaar voordat de Moonwatch naar de maan ging. Die is grotendeels gelijk aan de moonwatch. Een van de grote verschillen is dat de FOIS geen crownguards heeft en daarom 40mm is.

1 like

Welkom David!:+1:
Wat een schitterende Portugieser😍

1 like

Welkom en zeer mooie collectie die je hebt!

1 like

Welkom hier bij HF !
Mooie horloges !

1 like

Welkom, mooie collectie en zeker ook een mooie Rolex voor je vrouw!

Veel leesplezier.

1 like

Welkom…:+1:

1 like

Welkom! Hele mooie collectie

1 like

@Jetsi81 goede tip! Dank!

Welkom hier.

1 like

Welkom!

1 like

Welkom! En wat al een mooie collectie!

1 like

Welkom!

1 like