Even voorstellen

Hallo allemaal, al enige tijd ben ik zo nu en dan te vinden op deze forum en besef me eigenlijk dat ik me nooit heb voorgesteld. Mijn naam is Alwin 51 jaar en vader van 2 kinderen. Ik heb een paar horloges ( Casio, Cartier,Seiko. en vind het heerlijk om revieuws te lezen en foto’s te bekijken.

25 likes

Welkom…:+1:

1 like

Welkom! :wave:t3:

1 like

Welkom op dit mooie forum :wink:

1 like

Welkom bij de club Alwin.

1 like

Welkom op het HF

1 like

Welkom hier bij HF !
En we zijn gek op foto’s

1 like

Welkom Alwin!

1 like

Welkom bij de club, veel leesplezier en we zijn inderdaad gek op foto’tjes :+1::wink:

1 like

1 like

Welkom op HF Alwin.

1 like

Welkom op het forum

1 like

Mijn beste,

Van harte welkom binnen de gelederen van deze enthousiaste club Horloge Liefhebbers!!

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

Welkom!

1 like

Welkom

Dan ben je hier aan het goeie adres :slightly_smiling_face:

1 like

Welkom :+1:

1 like

Welkom! :smiley:

1 like

Welkom!

1 like

Hallo ik ben nieuw op dit forum (of beter gezegd wij zijn nieuw, mijn partner is mij delen dit account ^^, we zijn allebei fans van horloges) !
We dragen allebei veel verschillende stijlen horloges. Het hangt echt van de gebeurtenissen af: als ik naar een chique feest ga, kies ik voor een vrij chic horloge. Maar in het dagelijks leven kies ik meestal voor heel eenvoudige horloges. Sinds kort heb ik een voorliefde voor zeer moderne horloges (wat vroeger helemaal niet het geval was).

1 like

Allebei van harte welkom!