Hoi allemaal,
Ik ben inmiddels al een paar weken ‘stil’ lid van dit forum en wilde mij nu toch voorstellen aangezien ik actiever wil worden op dit forum. Mijn naam is Teun, 21 lentes jong en via onder andere Jasper Lijfering (Amsterdan Vintage Watches) in de horlogewereld gerold. Ik ben begonnen met een smartwatch maar inmiddels mijn (aankomende) collectie gestart met een, naar mijn idee, prachte Seiko SNXS73!
Ik hoop in de komende tijd een Moonswatch Mission to the Moon (mocht je die hebben liggen, slide maar in de DM ), Tissot PRX Powermatic 80 en een (Orient) dresswatch toe te voegen aan de collectie.
Tot snel op het forum!
Groetjes Teun!
Welkom op het forum, Teun! Goede voornemens, zoals het hierboven aangehaalde, vinden hier een warm onthaal. We hopen snel te zien welke het geworden is. Om alvast wat inspiratie op te doen moet je zeker het Oriënt only - topic eens bezoeken.