Zou zo graag willen weten uit welk jaar dit horloge komt. Kan er niets over vinden op internet. Wel horloges die er op lijken, maar niet precies dezelfde. Weet iemand het?
Wat is de link met Cartier?
Ik dacht het gemaakt was door cartier.
Ik Google even en zie meteen allerlei varianten van jouw foto? Hoe bedoel je niks over te vinden? Wat wil je precies weten? Of gaat het echt specifiek om dit type?
Ja, het gaat mij om dit specifieke horloge.
Pfew… da’s een lastige…
Zie je niet dat dit een zeldzame versie is van een Cartier pasha seatimer Ferrari limited edition?
Oh wtf. Google laat me weten dat er echt Ferrari Cartier horloges zijn… wtf
Ik vind het vreemd dat er dan niks van Cartier op de dial staat. Dat zou ik wel hebben verwacht. Maar als ik op chrono24 kijk staat er dat vergelijkbare exemplaren uit eind jaren 80/ begin 90s komen. Ook jouw horloge zal uit die periode komen denk ik dus
Had ik ook gezien, maar het ging me even om het precieze jaartal. Maar bedankt voor de reacties.
Deze komt inderdaad uit 1987-90 en waren in veel verschillende kleurencombo’s verkrijgbaar.
het uurwerkje was een Eta quartzje…niet heel erg bijzonder.
Grappig feitje
Rond die tijd was er ook de chronograaf versie en die had een Seiko uurwerk.
Ik wist niet dat ze in meerdere kleuren waren gemaakt. Dank voor de info.
Girard Perregaux heeft begin jaren negentig ook een paar modellen voor Ferrari gemaakt,alleen zaten die in een andere prijsklasse.
Het enige wat het met Cartier ( Richemond ) te doen had was de commercialisatie van de naam,
net zoals destijds YSL ook door de groep werd gedaan.
Simpel gezegd waren dit dus twee plak merken.
In die tijd mochten diverse leveranciers “Ferrari” horloges maken. Dat gingen via tenders. Op enig moment won Cartier deze en hebben ze dit model gemaakt wat jij ook hebt. Zover ik kan achterhalen zit hier een ETA 955.412 uurwerkje in. Ik heb hem in het rood gehad. Leuk verkocht ivm de naam maar kwalitatief minder als een simpel Seiko vijfje. Er moest blijkbaar bespaart worden om nog wat marge te maken. Inderdaad de chrono’s hadden Seiko gebaseerde uurwerken.
Hier de rode: