Zelf heb ik vrij weinig met auto’s behalve met oude Ford Mustang’s
Nu is er een merk dat oude onderdelen van de mustang in een horloge verwerkt! Nou vind ik het zelf geen juweeltjes, maar misschien kunnen de motorsportliefhebbers alhier het appreciëren.
Leuk ontwerp (de SF link snap ik niet echt, maar dat terzijde), alleen zie ik de toegevoegde waarde van het oude auto staal niet. Beetje budget Romain Jerome? De prijs vind ik ook wel wat heftig. Misschien komt er nog een Lada editie voor de helft van de prijs
Mijn droomauto, maar niet icm dit horloge. Ik voel het niet helemaal. Ja dat stukje staal heeft ooit aan een mustang gezeten en hebben we daarna zo bewerkt dat er niets meer van te zien of te merken is. Naar mijn gevoel had er meer in gezeten qua structuur enzo.
De vergelijking met sevenfriday zie ik trouwens totaal niet. Misschien dit: vierkant horloge + afgeronde hoeken = SF