Fortis 2017 nieuws

Eerste foto van Fortis Pilot professional chronograph

7 likes

Mooi, benieuwd wat de prijs gaat zijn?

1 like

Vind die blauwe subdialwijzer een beetje lelijk, maar dat is zeker om het beter afleesbaar te maken voor de piloten? Had van mij niet gehoeven. Verder wel een mooi horloge!

1 like

Best gaaf! Ze hadden van mij alleen wel wat minder tekst mogen plaatsen onder het logo

3 likes

Dat ziet er lekker uit!
Misschien zijn er ook andere kleurtjes beschikbaar
voor de sub secondewijzer.
Hij lijkt me ook mooi plat, wat gaat de diameter worden?

1 like

Op het eerste gezicht erg gaaf maar ik vind de pushers en de kroon een beetje klein en dun ogen. Dit kan misschien aan de foto liggen maar toch

1 like

Waarschijnlijk €2.800

1 like

Zelfde 42mm kast als altijd?

Ja!

jammer

Nieuw! Fortis cockpit 2 Chronograph

1 like

Het is 41 mm…

Erg leuk. Zeker voor 't geld!

Hmm nee; grote hoekige cijfers, kleine kroon vergeleken met de pushers, kast glimt teveel voor een Fortis.

Het horloge doet mij denken aan goedkopere merken zoals Laco en Steinhart. Doe mij maar de classic “toolwatches” :slight_smile:

Dat van IWC afgekeken datum venster bij de cockpit variant is voor mij ook een instant afhaak punt.

1 like

Tot nu toe zijn de 2016 modellen mooier dan de 2017 inderdaad.

Yup stoort mij ook al een tijdje…de glimmende kasten van de laatste modellen…jammer. Fortis moet een Flieger blijven en dus niet de glossy kant opduiken :smirk:

Nieuw! 2017 Spacematic

2 likes