Te koop als laatste dit jaar om nog even wat plek te maken. Superleuk horloge maar komt niet aan de beurt hier. Komt op de stalen mesh band (sticker zit nog op de sluiting dus dat zijn geen krasjes). Ruil voor een prx is mogelijk (wel de automaat), speedtimer of vergelijkbaar.
Veel leuke details, oil pressed wijzerplaat met liggende 3, lume in de kroon, saffier, zichtbodem, lekker plat etc.
Merk en model: galo super 200 siësta first edition
Diameter: circa 39mm
Leeftijd: 09-2025
Datum waarop het in mijn bezit is
gekomen(maand/jaar): kort geleden
Factuur en/of certificaat: garantiepas
Originele doos en/of eventuele accessoires: ja, doos, roll, tag, en pasje.
Verzendkosten of afgehaald in regio: kan beide
Conditie (krassen, werking etc): heel erg goed, alleen in huis een paar keer gedragen.
Soort uurwerk en kaliber: automaat 9039
Vraagprijs: 350 euro
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.
Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.






