Ben (nog) niet echt een horlogegek, maar nadat ik deze forum lees begint het wel te kriebelen.
Her en der kijk ik naar verschillende sites.
Ik kwam het veilinghuis De Eland ( http://www.deeland.nl/ ) die een aantal horloges ter veiling aanbiedt, waaronder een corum joker, omega speedmaster (die wordt nog wel vaak hier besproken) en een 18k bulova die met een richtprijs van 80-90 euro volgens mij wel interessant is. Zijn de richtprijzen die ze hanteren wel “redelijk”?
klopt die omega speedmaster 321 wel? vind de
richtprijs wel erg laag
Ik zie niets geks, wel zou ik de uren en minutenwijzer goed checken of deze niet vervangen zijn. Vervanging is overigens ook geen echt probleem maar ik kan er niets mee…:)o Prachtig gedoofd tritium in combo met groen luminova… :?:S:X
En over de richtprijs… tsja volgens mij is het eerder realisch dan verdacht.