Waar kan je aan gereedschap komen, die je moet gebruiken om een bandje te verwissen, of op maat te maken? Bij een juwelier vragen ze drie minuten later ijskoud € 5,- Ik wil nog een bandje aanschaffen en dan maar zelf verwissel.
voor banden wisselen heb je tooltjes, maar met een mesje en een wat langere nagel kom je ook ver.
Dit soort gereedschapen heb je nodig.
gr.
Yuen Tai
http://cgi.ebay.com/Delux-Watch-Band-Pin-Remover-Repair-Tool-W-1-Spare-Pin_W0QQitemZ110095560868QQihZ001QQcategoryZ10363QQrdZ1QQcmdZViewItem
Als je een beetje stevige band hebt is dat tooltje direct kapot.
Benodigde tools hangen erg samen met het type band.
Weet iemand waar ik zo’n Bergeon tool kan kopen om mijn leren bandje er af te kunnen halen?
Ik heb geen lugholes…
Ik heb zelf een Bergeon 6767 S (of F dat weet ik ff niet zeker). Gekocht bij Chronomaster:
http://www.chronomaster.co.uk/quality_tools.htm
Voldoet tot op heden prima. Net nog een mooi nieuw zwart lederen bandje om de Ancre gezet!!
hier heb ik div dingen gekocht, snel verzonden, goeie feedback, veel keus, keurg verpakt.
http://www.uhrencenter24.de/shop.php
goeie tips luitjes…
heb ook zo’n ding besteld. nu maar hopen dat het werkt. Maar hoe krijg je nou de gesp van de band? Kun je dat pinnetje eruit drukken?
Een lederen band verwisselen is zo gedaan. Zoals “Master-Fan” al zei: “met een mesje kom je al een heel eind”. Gebruik een aardappelschilmesje of nog beter een zakmes (liefst eentje die ovaal bol loopt).