Mijn broertje studeert binnenkort af, en dat verdient natuurlijk een passend cadeau. Ik wil iets van 300-400eu uitgeven (als je echt iets goeds hebt wat net iets duurder is gewoon bericht sturen.)
Ik denk aan een duiker, skindiver, sportief horloge met mechanisch uurwerk en max 40mm, belangrijk is dat hij vrij nieuw is of recent geserviced zodat hij de komende jaren vooruit kan zonder service.
Kijk dit zijn al leuke opties💪🏼, ik wil niemand beledigen met die prijzen voor die merken, ben niet mega op de hoogte van de used prijzen van deze categorie horloges. Het geeft in ieder geval een indicatie voor het stijltje wat ik zoek.
En dat is nuttig zo. Zeker kijken naar Citizen en Seiko, die hebben hele toffe dingen, ook in die prijsklasse - en ik vind het een leuke prijsklasse, geen rommel, eerder basic en robuust, en je krijgt geen hartverzakking als je er eens een kras op maakt.
Ik ging eerst Vostok suggereren (kan je op poljot24.com eens kijken), maar da’s qua stijl vaak nog net wat anders dan je voorbeelden. Maar er zijn al andere leuke suggesties gepasseerd. Succes, benieuwd waar je op uitkomt.