Allez jullie ideetjes als experten,
Groupon deals wat is er van aan?
niet teveel zeker
Blijf er toch vanaf.
Voor dat geld heb je hele andere horlogeās.
ja, eigenlijk wel grappig.
Telkens weer deals van duizend(en) euroās nu voor paar honderd.
Je ziet (vind ik) wel meer en meer van deze type verkopen.
Snel een professioneel ogende site bouwen om googleaars het idee te geven dat het echt is.
Een tijdje terug nog 3 sites met dezelfde horloge duur aanprijzen zodat men deze via 1 site zogenaamd spotgoedkoop kan kopen.
Uiteindelijk waren de eigenaars van al deze sites hetzelfde bedrijf.
geldklopperijā¦
Zit er nou gewoon een ref code in de link, of mocht ik dat niet verklappen ?
Theodrama
Een zon en een maan versieren de horloge
Deze zin zegt toch al genoeg?
Theorama . Er staat een mooie monster op de markt, kan prima onder water en is perfect gecamoufleerd.
Ja maar, maar, maar dat horloge heeft een waarde van ⬠1.589! Dan is dat toch een waanzinnige aanbieding!! Hoe kunnen ze het ervoor doen?
(ā¦) sorry
Iets mooi of lelijk vinden is een mening. Ik heb hier een uitzondering gevonden, dit horloge is echt gewoon vreselijk lelijk.
Zie je nou wel dat het āde horlogeā is. Dat moet toch wel juist zijn als zoān professionele site het zo schrijft toch?
Oh ja, ik vind hem ook foeilelijk.
Te lelijk om aan te zien (ook al is dat persoonlijk).
Ik zou van het geld bijvoorbeeld een mooie Seiko kopen.
Ik ken iemand die ook dit soort minkukels koopt. En dan denken ze een geweldige collectie te hebben en roepen ze ākijk eens wat een stoere klok. Kostte ā¬1600!ā