GS vraag: is het wijzerontwerp zo doordacht als ik hoop dat het is?

Beste Grand Seiko drager,

Kun je laten zien hoe de uren- en minutenwijzers over elkaar heen vallen? Het gaat specifiek om de puntige wijzers met drie facetten, die je vaak ziet op Heritage en Elegance modellen.
Dus: laat 'm zien op 8:44, 12:00 of 15:16

Het zou mooi zijn als ze een tweelaags trapezium vormen (scherp als een Japans koksmes), waarbij in elk geval de korte achterkanten naadloos aansluiten. Dat lijnenspel lukt natuurlijk niet aan de lange kant, want de minutenwijzer is slanker en langer.

Iedere bijdrage aan dit nerdy onderzoekje wordt enorm gewaardeerd!

1 like

Ik heb geen idee waar je het over hebt maar draag graag een steentje bij:








Misschien staat het ergens tussen

3 likes

Drie wijzers in dezelfde stand wordt bedoeld. En dan de vraag of achterzijde van de wijzers precies boven elkaar staan…

2 likes

6 likes

Deze is het bijna. Twee minuten later nog.

1 like

Ik denk dat je dit bedoelt.
Ik ben al geen goede fotograaf en bij dit grauwe weer krijg ik het niet beter maar iemand met meer macro ervaring zal je hierbij wel kunnen helpen.

1 like