Het grote GTG-only-topic I

Zie ik dan jouw navitimer en speedy?

1 like

image

1 like

Goed gezien Vincent, ik weet niet of ik veel HF’ers zou herkennen aan de horloges :+1:.

3 likes

Veel gezien en geleerd, fijn dat je eraan dacht foto’s te nemen :+1:

2 likes

Nog een paar.

17 likes

Een initiatief voor een GTG in regio Amsterdam:

3 likes

Lijkt me mooi om eens een GTG bij te wonen. Zijn er initiatieven in de regio Eindhoven?

1 like

Gisteren was de eerste gtg in het noorden van Nederland. In het leven geroepen door @Vintagelover, @Bart1981 en @Gniffub. @Vintagelover verzorgde de locatie, die was echt top.

Er waren mensen met verschillende collectie’s groot, klein, vintage, modern of van alles een beetje. Het was gezellig en de tijd was ook zo weer voorbij.

Heel vervelend is dat je zo hebberig wordt van zulke dingen. Want er was zoveel moois. En mijn smaakt lijkt wat te verschuiven naar kleiner en platter. Daar heeft gisteren ook weer aan mee gewerkt.

Iedereen bedankt voor de top middag :ok_hand:t2:

30 likes

Wow, dit is een mooie zeg!

5 likes

Elegantie alom, van @Gniffub als ik me niet vergis. Maar moet zeggen er waren meer mooie vintage omega’s. En dat begint me toch ook wel te interesseren

2 likes

Helemaal correct hoor. Super mooi klokje van 34,5 mm die ook in een 32,5 mm variant is uitgebracht en tevens met datum.

Deze heeft een solide Cal. 601 onder de caseback. De varianten met datum een Cal. 611 of Cal. 613 (quickset).

Volgende keer neem ik wat extra Omega’s uit de collectie voor je mee zoals …





27 likes

Guilty as charged, het was leuk!

1 like

Dat hoor en vooral zie ik graag natuurlijk :ok_hand:t2:

1 like

Gisteren een dagje Maastricht met horloge liefhebbers en een bezoek aan de tefaf.

Naast kunst vooral ook horloges gezien :sunglasses:

.
.
.
.

.
.
.

.
.

.
.
.

En die vertex was de oudste. Uit 1944. Dirty Dozen alhoewel die in platina cartier zou ook wel
Eens vooroorlogs kunnen zijn.

Let op de details. Patek platina en die kahnjar :ok_hand:

@ATallGuyCollectingWatches we zaten niet ver van elkaar :grin:

29 likes

Zag dat je, de mannen van bulang, ook had gezien gisteren. Wij waren ‘s ochtends ergens tussen 11 en 12 in hun pop up. Maar we komen nog eens terug naar Maastricht. Ondanks dat het 3 uur rijden is voor. :joy::ok_hand:t2:

1 like

Dat zeg ik we waren dicht bij elkaar. :grin:

1 like

Gisteren een heerlijke GTG meegemaakt met veel mooi oud spul. Thx Ray voor het organiseren en dat ik erbij mocht zijn. Het was een groot feest :partying_face:

56 likes

Heerlijk :heart_eyes::sunny:

1 like

Fantastische foto’s!!

1 like

Thx! (De fotogenieke fotomodellen hielpen goed mee)

2 likes