Hallo allemaal,
Is het verstandig om een extra bandje bij je horloge te kopen?
En dan heb ik het over het bandje dat er orgineel aan zit.
Of zijn bandjes vaak jaren later nog wel na te bestellen?
Hallo allemaal,
Is het verstandig om een extra bandje bij je horloge te kopen?
En dan heb ik het over het bandje dat er orgineel aan zit.
Of zijn bandjes vaak jaren later nog wel na te bestellen?
Dat ligt een beetje aan het merk en model.
Grt.
Het ligt absoluut aan het model…
Vaak zie je bij een horloge die geen ‘‘standaard’’ band aanzet hebben,dat daar alleen fabrieksbanden op kunnen.
kijk maar naar ebel (sportwave) daar kunnen allen eigen banden op omdat die geschroeft moeten worden.
Ik doe dat meestal wel, maar dat is dan wel om de stalen band te kunnen vervangen door een mooie leren met vlindersluiting. Zo kun je eens wisselen en blijft de originele band mooi, mocht je het ooit eens willen flipperen.
Ik zou t persoonlijk niet zo snel doen. Vooral oppassen met rubber en kunststof banden. Ik heb wel es dat die uit ouderdom vanzelf uit elkaar vallen.
Indien je keuze hebt tussen staal en leder/NATO: gewoon die met de stalen band kopen (die zijn los vaak duurder dan het prijsverschil), de stalen band eraf halen en in de kluis voor verkoopwaarde, en er dan lekker de band bij kopen / op zetten die je wilt voor dagelijks gebruik.