Vandaag eens naar Amsterdam geweest om mijn “holy grail” eens in het echt te bekijken. Gekscherend had ik het apparaat nog nooit in’t eggie gezien. Vandaag moest het dan gebeuren.
Wat ongelofelijk fantastisch! Hij is een beetje aan de dikke kant, maar hij herbergt natuurlijk ook een heel complex uurwerk. Dat wordt hard sparen!!
Met mijn eigen bescheiden Portofino op de achtergrond:
Ik was ook erg onder de indruk van de schoonheid van de IWC Portuguese Pure Classis. Vooral zijn dikte maakt hem erg bescheiden. Overigens is het wel leuk om te weten dat IWC dit horloge heeft gemaakt tezamen met Zenith, zo’n dun uurwerk maken ze zelf niet.
Erg leuk is dat de indexes goudkleurig zijn, alhoewel ze op het gezicht toch zilverkleurig lijken. Het steekt erg mooi af bij de kast.
Pfff… wat een gaaf ding. Maar heb zelf beetje spijt dat ik de Portuguese een poos geleden niet gekocht had. De prijzen rijzen de pan uit. Maar bel wel ‘groot’ merk is dat niet heh :+
Erg mooi! Ik begrijp wel dat het je holy-grail is:D
Voor die klasse horloges lijkt mij een planetarium van Ver der Klaauw erg leuk, prachtig!
Albranius Schreef:
Vandaag eens naar Amsterdam geweest om mijn “holy
grail” eens in het echt te bekijken. Gekscherend
had ik het apparaat nog nooit in’t eggie gezien.
Vandaag moest het dan gebeuren.
Wat ongelofelijk fantastisch! Hij is een beetje
aan de dikke kant, maar hij herbergt natuurlijk
ook een heel complex uurwerk. Dat wordt hard
sparen!!
Ik was ook erg onder de indruk van de schoonheid
van de IWC Portuguese Pure Classis. Vooral zijn
dikte maakt hem erg bescheiden. Overigens is het
wel leuk om te weten dat IWC dit horloge heeft
gemaakt tezamen met Zenith, zo’n dun uurwerk maken
ze zelf niet.
Erg leuk is dat de indexes goudkleurig zijn,
alhoewel ze op het gezicht toch zilverkleurig
lijken. Het steekt erg mooi af bij de kast. http://i1280.photobucket.com/albums/a497/Albranius
/zyqusyby_zps7ab37595.jpg
allejemig! ik moet eerlijk zeggen dat ik het
prijsverschil substantieel kleiner in gedachten
had.
Dan begrijp je mijn reactie nu waarschijnlijk ook
wat beter
Ik dacht moest ook even glimlachen toen ik Henkjan91’s reactie las. Duizend euro’s… was vast het woordje tien ervoor vergeten
Is net alsof ik met m’n Sea-Dweller een Sky-Dweller sta te bewonderen, en iemand zegt: “Goh, als je die toch zo mooi vind en toch al duizenden euro’s uitgeeft, waarom kocht je die andere dan niet?” Yeah right, verschil maar slechts 2 letters zijn, maar je moet ook nog de komma op het prijskaartje een stapje opschuiven.