Yes yes y’all, we mogen weer! Editie 10 alweer van de inmiddels bekende HF Fotochallenge. Een klein jubileum
Leuk om te zien dat het idee van @ElChueco zo leeft onder de leden.
Als winnaar van de vorige ronde mag ik het nieuwe onderwerp verzinnen
Geen makkelijke keuze, een grapje naar Corona is snel gemaakt deze dagen en anders kunnen we altijd nog w.c. papier als onderwerp kiezen. Maar dat zou allemaal veel te voor de hand liggend zijn.
@junior betichtte mij ervan dat ik een man van de seizoenen ben en dat lente weleens het nieuwe onderwerp zou kunnen worden. Geen idee hoe ie er bij komt, misschien omdat ik de “herfst challenge” heb gewonnen? Zelf ben ik meer van de zomer en kan dan ook het hele jaar “Zomer” van Hazes neuriën. De rest kan me gestolen worden.
Maarrrrrrr met alle ontwikkelen omtrent het Coronavirus, of moet ik Covid-19 zeggen, de getroffen maatregelen en de misschien wel aankomende lock down (ok, ik denk graag in doemscenario’s ) is het misschien geen eens een gek idee om nog even een keer naar buiten te gaan, een teug frisse lucht te nemen en even het bleke wintersmoeltje te laten strelen door het fletse zonnetje en zolang het nog kan te genieten van de, jawel, LENTE.
Verdorrie junior, had je toch gelijk
Uiteraard mag je helemaal zelf verzinnen hoe je dit invulling geeft maar ook ik wil de regels o.a. verzonnen door @ElChueco handhaven.
De spelregels:
-Er moet een (bij voorkeur jouw eigen) horloge op de foto staan!
-Deze mag niet om de pols zitten, dus géén wristshot.
-Het thema mag je verder creatief interpreteren met jouw foto. De stemmen zullen uiteindelijk de doorslag geven of jouw idee goed genoeg was.
-Eén week om foto’s te maken & in te dienen. Daarna zal er een topic geopend worden waar de foto’s met een poll in komen te staan. 2 dagen stemtijd.
-Ik maak zelf een voorselectie van de 15 ‘beste’ foto’s, om ervoor te zorgen dat de poll overzichtelijk blijft. Dat is voorrecht van een winnaar, leuk!
-Bewerkte foto’s zijn prima, zo lang ze maar aantoonbaar door jouzelf gemaakt zijn. Dus geen ‘knipsels’ uit plaatjes die elders vandaan komen. Bij twijfel komen ze niet door de voorselectie.
-Je mag slechts één foto insturen. Bij meerdere wordt de bovenste (de eerste) als inzending gerekend.
Wat kun je winnen? De eeuwige roem natuurlijk! En, … je moet ook het nieuwe topic openen & het thema verzinnen.
Als je de foto met je smartphone maakt let dan even op de instelling [verhouding 3:4 werkt bij iedereen het beste], zodat iedereen je foto gelijk ziet. Maak je meer kans.
Hou het gezellig, laat het hoofdthema horloges zodat dit topic & de volgende topics niet naar Off Topic verdwijnen. Spelregels ter discussie stellen? Prima, maar in deze editie doen we er niks meer mee. Het is zoals het is: Game on!
Winnaars vorige edities:
1 Herfst: GiveMeYourDough
2 Reflectie: Yak
3 Water: junior
4 Sport & Spel: HansVR
5 Warmte: junior
6 Stof: Watchlover7
7 Muziek: junior
8 Keukenapparatuur: LastGentlemen
9 Metalen: GiveMeYourDough
10 Lente: