Graag kom ik in contact met de persoon die enkele jaren geleden wat horlogemakers gereedschap en toebehoren (Elma schoonmaak machine, ultrasoon, jacot tool, een doosje zakhorloges enz) heeft verkregen van een gepensioneerd juwelier/horlogemaker in sint Annaland.
De enige aanknopingspunten voor nu zijn dat het een hobbymatige maker is die zich bezig hield met zakhorloges en uit Zevenhuizen komt.
Ik snap dat dit ver gezocht is maar dit forum lijkt me de meest logische plek om de zoektocht te starten
Een tijd geleden heb ik een horlogemaker inventaris overgenomen. Daar zat ook deze Elma schoonmaakmachine bij. Ik ben helaas niet vaardig genoeg om hem te gaan gebruiken, vandaar dus in de verkoop.
Heeft daar de zoon/schoonzoon de verkoop geregeld voor de oude horlogemaker die daar ook wel bij aanwezig was?? En was de opbrengst voor de kleinkinderen???