Als je maar één extra horlogeband hebt, dan bewaar je die makkelijk in de doos van het horloge. Maar wat nu als je net als ons vele horlogebanden hebt of verwacht te hebben. Hoe bewaar je die dan? En hoe bewaar je alle andere bijhorende zaken.
Zelf dacht ik aan zip-lock zakjes met daarin een complete band en een sticker op het zakje met de breedte. En die dan in een doos/lade bewaren.
€ 14,18 55%OFF | 40 Slot Vilt Horloge Organizer Box Horlogeband Opslag Case Voor Apple Horloge Band Box Pouch Horloge Band Organizer Houder Tas duurzaam
In een lade in ziplock zakjes en vol in de overtuiging dat ik nog weet welke links bij welke band hoorde.
Maar daarmee alleen mezelf mee voor de gek houd.
Maar 1 ding is zeker het ligt ergens in een zakje want ik gooi nooit iets weg …
Al is het soms uren zoeken
In de laatjes van een secretaire. Die is voor mijn horloge hobby. In de lades eronder, de dozen waar de horloges in horen, gereedschap en doekjes voor het poetsen