Hoge-detail binnenwerken "exploded view" foto's

Naar aanleiding van deze post in het topic over @BroederBill’s nieuwe horloge mancave dacht ik ook eens te kijken om iets aan de muur te hangen hier. Een “exploded view” van een horloge leek me interessant en ietwat nuttig ook, al afhankelijk van het kaliber (al is dat een kers op de taart, liever een goeie taart).

Deel hier hoge resolutie foto’s van binnenwerken (idealiter groter dan 2000x4000 pixels) die je vond, liefst met het model erbij :slight_smile: hoge resolutie dus, want als je iets wil afdrukken op muur-formaat dan wil je wel genoeg pixels overhouden om er geen Minecraft van te maken. Ter info, om 100dpi (“acceptabele fotokwaliteit”) te halen voor een muurposter van 2m hoog moet je al richting 8000 pixels hoogte gaan. :sunglasses:

Om af te trappen: de Chopard L.U.Chopard Full Strike:

Volledige grootte op https://cronotempvscollectors.com/wp-content/uploads/2017/09/L.U.C-Full-Strike-8-Caliber-L.U.C-08.01-L-copy.jpg .

10 likes

Tag Heuer Cal.1887:

Volledige grootte op https://i.pinimg.com/originals/40/ba/9c/40ba9cb508ab5592e85d9557eaa17101.jpg .

6 likes

Heuer 02 binnenwerk uit de Carrera Sport:

Volledige grootte op https://hodinkee.imgix.net/uploads/images/1594239072112-eoepzip1gmr-b53f5ca72e11433c17c8c730a77dd568/CALIBRE_HEUER_02_ECLATE_VERTICAL_2017_HD.jpg .

6 likes

Hmmm :thinking:
Schermafbeelding

Ik vrees dat het forum je foto’s verkleind

1 like

Busted. Deze is inderdaad aan de kleine kant voor een hele grote print :sweat_smile: maar wel super cool en een repeater dus ik kneep een oogje dicht.

2 likes

Ik denk dat ze allemaal kleiner zijn :shushing_face:

Hmhm, met dank aan Google die mijn zoek criteria niet respecteert :thinking: eens zien of ik ze kan vinden op het goeie formaat.

Ook als je op orginele afbeelding klikt?

Yessir!

1 like

Maar buiten dat, leuk topic!
Ik ben benieuwd wat voor moois er allemaal voorbij gaat komen.

1 like

Ha, blijkbaar ligt het aan het forum? Het bronbestand was weldegelijk 5000+ pixels maar eens uploaded wordt het 1920 max.

Moet ik eens kijken hoe ik dat oplos door de foto’s extern te hosten oid.

1 like

Kan je niet gewoon een link plaatsen naar het bestand?
Rechter muisknop klikken op de originele afbeelding → Copy Image Address

En dan hier als link invoegen.

Edit: 740 kb voor een HD foto is wel erg weinig. Voor websites zou dat prima moeten zijn (lage dpi), maar als afdruk gaat dat niet goed komen.

Moet ik eens kijken of die dan wel weergegeven worden. Enkel een link is ook maar saai. :smile:

Het zijn geen echte foto’s maar renders met maar een paar bitjes aan kleurinformatie op een effen achtergrond, dus dat is wel te verwachten. Inderdaad veel kleiner dan je zou denken :slight_smile:

1 like

Zenith El Primero:

Volledige grootte op http://people.timezone.com/msandler/TZInterviews/Zenith/ZenithInterview10.jpg .

2 likes

Ulysse Nardin Blast:

Volledige grootte op https://timeandtidewatches.com/wp-content/uploads/2020/08/UN_ECLATE-BLAST.jpg .

1 like

Dat is moeilijk zoeken natuurlijk. Je zou ook kunnen overwegen om een collage van afbeeldingen op poster formaat te maken. Bijvoorbeeld een serie exploded views van beroemde uurwerken naast elkaar. Of juist afgewisseld met artists impression, patent tekeningen, watch art, enz.

Succes iig!

1 like