Er zitten hier meer mannen dan dames was mij opgevallen.
Wat niets uitmaakt voor mij hoor, we hebben de zelfde verslaving/hobby daar gaat het om
Dus mannen ben wel eens benieuwd naar jullie smaak/mening.
Wat vinden jullie nou super mooi om een vrouwen pols staan, of wat juist niet.
Ik draag zelf graag de wat grotere horloges, maar dan wel met een vrouwelijke twist.
Klein Glitter steentje of toch qua kleur (roze/caramel) vrouwenlijk.
Mijn man heeft daarin de zelfde smaak!
Die vindt de kleine fijne horloge niet mooi.
Ben benieuwd mag met foto, kan ik gelijk inspiratie opdoen, voor nieuwe aankopen.
Grappig, mijn vrouw heeft toen een Tank gepast en uiteindelijk is het toch een Rolex geworden (Oyster, geen DJ). Persoonlijk vond ik de Tank wel erg mooi staan, maar eerlijk gezegd hield het geen stand naast de Rolex. Toch denk ik dat die Tank er nog wel een keertje komt.
Wat ik persoonlijk wel sjiek vindt zijn de Tresors van Omega, in goud dan wel. Maar is meer voor een gelegenheid dan voor daily. Zijn ook mooi dun.
Ik vind groot of klein eigenlijk belangrijker als je relatief gaat kijken. Wat voor mij klein is, vind mijn vriendin groot. Zolang de lugs niet over de polsen vallen zit het wat mij betreft voor man en vrouw goed. Foto’s maken het horloge vaak groter ogen tho. Mijn vriendin draag 40mm, met amper lugs en lijkt kleiner dan een 37mm diver. Kortom, mag best body hebben bij een vrouw (van mij), maar het moet geen moordwapen worden om te zien