Horloges in Videogames

Op 11 juni is er tijdens de xbox showcase aangekondigd dat de pre-order special edition van de nieuwe Bethesda game Starfield een horloge krijgt.

Na Ubisoft did had gedaan met Hamilton voor Far Cry 6 is het leuk om te zien dat er meer nadruk op horloges wordt gelegd in games.

Nu is het horloge gemaakt door The Wand Company dus verwacht geen high horology maar leuk is het wel.

Net zoals bij Far Cry speelt het horloge ook een rol in de game, dus voor collectors onweerstaanbaar :grin:

6 likes

Horloges in games wordt hier wat sceptisch naar gekeken lijkt het. Ik werd ook voor gek verklaard :sunglasses:

https://www.horlogeforum.nl/t/gta-v-horloge-gerelateerd-boek/

2 likes

Haha, deze zag ik vanmiddag ook ja. Ik moest wel lachen toen ik zag wat hij zelf om de pols had bij het onthullen van deze smartwatch :grin:

https://www.hamiltonwatch.com/en-us/murph-38

Zijn smaak kan ik meer waarderen dan die smartwatch :slight_smile:

5 likes

Een interstellar reference voor een space game :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 like

Die Murph is cool. Interstellar is een van m’n favoriete films ooit.

Alleen heel Jammer dat op de 38 mm versie geen eureka in morse op de seconde wijzer staat…

is toch een mooi praat stuk

3 likes

Van Bethesda/Fallout series, de Pip-Boy die dit jaar uitkomt:

In essentie is een Garmin Instinct uiteraard al qua functionaliteit en hanteerbaarheid een stuk handiger.

1 like

Nice! Bedacht voor het delen. Ik kijk wel uit naar deze game :slightly_smiling_face:

1 like

Ik ook! Ben erg benieuwd wat ze er van maken.

Nog 84 nachtje slapen. Via IGN meer info over waar de preorder set (nog) kan worden gekocht.

smartwatches: :nauseated_face: :face_vomiting: :hot_face: :cold_face:

1 like