Gekocht voor onderdelen, want die kan je nooit genoeg hebben, toch?
In ieder geval, een eerste kijkoperatie leerde mij het volgende. Zeer schoon uurwerk, geen batterij lekkage sporen, wijzers verzetten zoals het hoort, net als de datum. Wat is er dan aan de hand. Bij nadere inspectie zag ik het volgende:
Dat verklaart wel dat deze het niet deed. Spoeltje draait nu ook vrij rond…
Ik ben nu van plan de spoel te vervangen. Voordat ik het www op ga wil ik hier de vraag stellen: wie o wie heeft toevallig een vervangende spoel beschikbaar? Het gaat om onderdeel 1310-9214.
Ik hoor het graag en alvast mijn dank
Veel succes/sterkte. Ik zou ook wel een stuk of twee willen. Láng zoeken, zelf solderen of opnieuw laten wikkelen. Er is iemand hier die dat heeft laten doen, op ebay zag ik ook wel zo’n service. Zoeken op omega megaquartz of omega 1310.
Er is 1 kerel (in de USA) die deze goed kan wikkelen.
Ik heb er diverse zo laten doen. Dat is overigens echt schreeuwend duur. En je moet wachten tot hij er een bende ineens kan maken, want hij moet er een hele setup voor maken. Je bent zo een half jaar verder.
Deze spoeltjes worden al dik 20 jr niet meer gemaakt.
De voorraden wereldwijd zijn wel op…