Identificeren?/ NF

Goeienavond allemaal,
Mijn naam is Sean en ik ben nieuw op het forum.
Ik heb een tijdje een nixon time teller gedragen en die is nu echt op. Verder is mijn liefde gegroeid voor een vintage datejust maar dat is voor mij nog een erg lange weg! Ik ben nu opzoek naar een nieuwe automaat horloge tot €500 en ben ik verder gaan orienteren in de horloges. Mijn pa is ook fan van horloges en ik keek in zijn kast en ik vond deze citizen.

Nu ben ik benieuwd of jullie deze voor mii kunnnen identificeren

Dus welkom iedereen en ik hoop snel van jullie te horen ik zal binnekort wel een topic opgooien om te vragen naar leuke aanraders voor horloges

Ik heb gekeken naar de :
Skx
Seiko sports 5 suit style
Steinhart ocean vintage one red
Orient kamasu

Maar ik heb ook mijn interesse liggen bij wat dressier horloges met een zwart leren band

En ik vind overigens de steinhart toch net teveel op een sub lijken waardoor het mij wat meer stoort om hem
Aan te schaffen…

Anyways thanks in advance!

10 likes

Citizen Promaster Aqualand Diver 3740-E70006

5 likes

Promaster wist ik, heb er een aantal geserviced destijds bij Klemann. Maar je was een stuk sneller. :wink:

Voor de TS; beste even een Citizen gecertificeerd service-adres opzoeken voor een grondige batterij/pakking-wissel en wd-test. Dan heb je er een professioneel duikhorloge met dieptemeter mee.

Klemann is helaas gestopt…

2 likes

Welkom bij de club Sean.
Citizen Promaster Aqualand AY5000 05L – Wristwatch – Circa 2008

Welkom…:+1:

1 like

Om hem weer even op te frissen dus

Dan weet je zeker dat je hem weer veilig “nat” kunt gebruiken, ook!

1 like

Welkom op HF Sean.

Welkom!

Welkom🙂

welkom en veel leesplezier :+1:

Hartelijk welkom!

Welkom :smiley:

Welkom hier en veel horlogeplezier!!

Welkom!

Hartelijk welkom!
En pas op met het openen van een aankoopadvies topic
want je gaat overspoeld worden met adviezen!:laughing:

ja… graag gedaan hoor…
:wave:
vraag stellen en niet meer antwoorden…tsja.