De topics die ik kan vinden zijn al een paar jaar oud en het lijkt erop dat de collectie tov die tijd veranderd is en momenteel is er alleen het oer model als ik het goed begrijp de ‘Panama’ te verkrijgen met eigen manufactuur? Of is de SW 400 een seliita aangepast door RB. Tevens in kleine 36 mm uitvoering met een aangepaste eta
Prijs va €2800 is ook niet bepaald mals tenzij het een manufactuur is (Echter voor dat geld heeft met ook een Nomos). En de discussie IWC gebruikt ook 'redelijk stock uurwerken’in de instappers voor nog meer geld is ook al vaker gevoerd
Weet iemand meer hoe het met het uurwerk zit en meningen zijn welkom
Wat uk zie is dat de horloge uitgerust zijn met een SW 400 premium. Dat is een Selita aanduiding en niet een manufactuur. Of betreft de manufactuur een andere type-aanduiding?
Dan zou ik voor de helft van die prijs de Mühle Glashütte Teutonia serie eens bekijken als de lugs en brushed zijkant het voor je doen. Oh, wacht, dat heb ik ook gedaan:
Maar als je dan 2500 Euro uit wilt geven aan iets Duits, pak dan inderdaad wat @Mafkees zegt. Een Nomos. Heb ik ook gedaan, zij het de donkere variant.
De Panama is niet slecht. De tekst stoort me niet, ik zou de 36mm versie nemen als ie 1200-1500 Euro kostte. Want zo bijzonder is ice-hardened staal niet, en zo bijzonder is een gepimpte Sellita niet. Dan zou ik liever bij Stowa gaan buurten voor 1000 Euro.