Iemand enig idee welk uurwerk dit is?

Leuke chrono gekocht dat uit mijn bouwjaar (1964) zou moeten stammen.
Geen verdere info bekend, behalve het merk Relliac en dat deze tijdens de rally van Monte Carlo van '64 werden verkocht.
Kan iemand het uurwerk a.d.h.v. de foto en eventuele andere info achterhalen?

3 likes

Valjoux 7734?

2 likes

Geen rotzooi dus…

Hier wat info over de 773xxx familie.
http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?13&ranfft&102&2uswk&Valjoux_7733
Het is zeker geen rotzooi en was in de vroege jaren 70 een standaard chronouurwerk wat later vervangen werd door de beruchte Valjoux7750

Zeker niet, een leuke vintage chrono.

Verdere info is erg lastig. Die valjoux kalibers waren standaard uurwerken en werden door allemaal verschillende merken gebruikt. Soms ook juweliers die kasten, platen en uurwerkjes kochten en er een eigen naampje op zette. Erg obscure merken waar dus verder niks over te vinden is.

Als je kijkt onder de balans (op de foto helaas onscherp) zie je dat wat de anderen zeiden korrekt is: Valjoux

Ziet er mij wel eerder 70ies uit.

Yep
1969-1978 (Valjoux 7733+7734+7736+7737: <2000000)

1 like

Mooi mooi, is dit die van MP waar @Bibo van de week ook al vragen over stelde?

[Relliac]

Allen bedankt voor de info.
Niet uit '64 dus, maar toch een leuk ding met een solide uurwerk dat er ook nog vrij schoon uit ziet.

@Harpoen: betreft inderdaad de chrono uit dat topic.

1 like

Dat is hem, maar door het oneerlijkheid van aanbieder ging het niet door.
Tim

1 like

Bedoel je dat jouw bod geaccepteerd was en hij daarna aan mij verkocht? Da’s inderdaad niet erg netjes.

Ai, dat is spijtig om te horen. Dat Marktplaats is niet altijd een keurige handel :confused: