Of hij echt of nep is kan ik je niet zeggen, maar wel dat het uurwerk geheel goud lijkt door de manier waarop de rotor ligt, en de foto is genomen.
Volgens mij is hij namelijk exact hetzelfde als op het plaatje.
Het is ook een bijzonder uurwerkje, hij draait namelijk helemaal mee als je de kast draait.
Kijk maar: op het bovenste plaatje zit de balans op circa 1 uur. En op het onderste plaatje staat ie op een uurtje of 8. Waarschijnlijk een soort van Carousel movement
Bovendien zitten er 2 nopjes op de balans op 't tweede plaatje en op de eerste weer niet.
Een vrij slechte fake zelfs. Vrijwel elk klein detail dat je vergelijkt tussen die twee foto’s is incorrect gekopieerd.
Tissot zou ik nooit kopen via eBay, tenzij het echt van een grote, goed bekende verkoper is. Ik ken geen enkel ander merk waarvan ik op ebay vaker bij mezelf twijfel of het echt of nep is dan bij Tissot. Zelfs Rolex of Omega niet.
Dankjewel cmejewellery voor de link naar die van amazon er vallen nu inderdaad nog meer foutjes op aan de klok en het uurwerk.
De rotor assemblage van de echte is zilverkleurig en van de neppert goudkleurig. Dan de sluiting van de echte is zwaarder uitgevoerd dan van de neppert.
Helaas doet tissot er niets aan want een tijdje terug melding gemaakt naar ze,toen verkocht deze shop wel een heel overduidelijke neppert met een chinese automaat erin. Maar bij deze was het wel wat lastiger te zien.
dit is een plaatje van een echte. Maar dat wil
natuurlijk niet zeggen dat de verkoper ook echte
opstuurt. Dit lijkt me ook geen eigen foto…
Wat MF schrijft!
Een horloge van rond de 400 euro haal je toch gewoon in de winkel.
Daar wil je toch geen gezeur voor hebben.
Als iets te mooi is om waar te zijn…