Ik wilde me toch maar even voorstellen

Dag andere forum leden,

Ik kijk al weer geruime tijd rond op dit forum en met veel plezier. Dat is ook direct de smoes waarom ik me nog niet eerder voorgesteld heb. Als je eenmaal op het forum aan het kijken bent vliegt de tijd.

Vanaf tiener ben ik geïnteresseerd geraakt in klokken, Kreeg van mijn ouders mijn eerste polshorloge (Alpina hand opwinder met datum), zou hem graag weer in mijn handen hebben nu maar helaas is hij verloren gegaan met verhuizingen. Mijn eerste eigen aanschaf was een Citizen, analoog met een digitaal schermpje wat de datum, chronograaf, alarmtijd, of gewone tijd aan kon geven. Die is verloren gegaan bij een juwelier toen het batterijtje vervangen werd. Daarna is het een Danish Design geworden met datum en een titanium kast. En voordat ik echt de gekte te pakken kreeg kocht ik een Tissot Chronograaf (type onbekend) Bij de laatste service van dat klokje werd mij gezegd, helaas dat gaat niet meer lukken. Tissot heeft toen wel een mooie aanbieding gemaakt voor een vervanger.

Zoals mijn naam doet vermoeden heb ik wel een zwak voor het merk Tissot, en ben daardoor eigenlijk gaan verzamelen. Toen het er een paar werden en ik de horloges toch netjes wilde opbergen heb ik een box gekocht voor 10 klokjes. Maar vanwege de ideeën die ik onder andere opdoe bij dit forum en op andere platforms op internet begrijpen jullie het al, de box is (veel) te klein. Mijn beperkte verzameling van sportieve-, slimme-, dress-, quartz-, automaten-, pols en zakhorloges past er niet meer in. En het is niet allemaal Tissot wat de klok slaat, andere klokjes die mij aanstaan zijn ook welkom.

Dank jullie wel allemaal voor het vullen van dit forum met interessante, leerzame en grappige topics. Ik ga weer verder lezen.

60 likes

Welkom hier en have fun!

Welkom. Fotootje erbij doen, graag

Leuk dat je je voorstelt! Welkom en ik ben zeer benieuwd naar je horloges. Heb je foto’s?

Welkom. Veel plezier op het forum.

Van harte welkom op dit leuke forum :smiley:,maar dat weet je al !Veel plezier en we zien uit naar een foto of wat ,van je verzameling !

Welkom Anton :partying_face:
Meerdere Tissot adepten zijn hier je lotgenoten :wink:

Van harte welkom Anton!

Anton, welkom op HF!

Welkom @AntonTissot!

Veel plezier hier op het forum en elders :stuck_out_tongue:.

Ik ben niet de eerste en zal vast niet de laatste zijn die erom vraagt: 20 foto’s zeggen meer dan 1000 woorden.

HF

Bij deze

9 likes

Welkom op ons mooie forum.

welkom!

Anton welkom … kwa foto’s nemen kun je nog wat leren :sweat_smile: kan er weinig op zien

4 likes

Welkom bij de club :grinning:.

Dankjewel voor het compliment :flushed:, zal later betere foto’s plaatsen. Kan dat ook in het originele bericht?

Decoration-Welcome-Banner-Template

Welkom Anton! Ik ben zelf al wat langer lid, maar een hele tijd niet actief geweest dus ik moet ook weer even wennen :sweat_smile:

Welkom hier bij HF !
Prima horloges.