Impulsaankoop: Omega Seamaster midsize

Gister kwam ik een exemplaar van de omega Seamaster midsize tegen en ben gelijk tot verkoop over gegaan. Ik had m al een paar keer voorbij zien komen en vond vooral de combinatie van blauw met (faux?) patina mooi.

Je ziet ze niet heel vaak voorbij komen dus vandaar maar gelijk in actie gekomen. Nu probeer ik achteraf wat meer info te vinden, maar kan eigenlijk weinig leuke artikelen of reviews vinden. Heeft iemand wat info of links? Dat bevordert de voorpret namelijk nogal.

Verder: ik heb een 36 Tudor Black Bay. Draagt deze vergelijkbaar? Of veel kleiner? En tot slot: ik zie veel versies met witte indices/dots in plaats van crème. Toch hebben ze hetzelfde modelnummer 2561.80. Iemand enig idee wat de reden van dit verschil is?

Foto’s:

24 likes

Heel tof horloge! Gefeliciteerd ermee. Heb je hem al om de pols of moet je hem nog ophalen/binnen krijgen? :smiley:

Ik zit zelf momenteel ook nog te twijfelen een mid-size Seamaster te kopen, voor naast mijn Seamaster electric blue. Ik begin quartz toch wel steeds meer te waarderen. :ok_hand:

Wel heel tof die patina van de dial. Weet je of je horloge recent nog een nieuwe batterij/service heeft gehad?

1 like

Ja het verschil is patina. Het is een model van begin jaren 90. Dus als dit model uit een warm land komt en is blootgesteld aan veel zon, kan het zijn dat er lichtbruine indices ontstaan. Dit is geen faux patina. Heb het model ook gehad en ik vond ‘m erg klein dragen, maar het is wel echt een tof model.

1 like

Gefeliciteerd

1 like

Leuk, gefeliciteerd! Heel gaaf ding. De maat is idd wat aan de kleine kant. Toch ben ik er aan gewend en wil ik niet anders. Hij past makkelijk onder een trui en zit nooit in de weg. Ook nog eens de bouwkwaliteit van een tank. :sunglasses:


Nieuwe versie, maar die van jou heeft nóg meer charme :wink:

5 likes

Mooi! Gefeliciteerd en veel plezier met de nieuwe Omega.

1 like

Mooi, gefeliciteerd! Ook wel 's over deze maat nagedacht!

Veel draagplezier!

1 like

Heel vet model! Absoluut een geweldige aankoop👍🏻

Staat bij mij ook al lang op het lijstje :slightly_smiling_face:

2 likes

Cool! Dat wist ik niet. Dus eindelijk een model met echte patina… vind dat er een stuk mooier uitzien eerlijk gezegd.

1 like

Quartz moet ik even aan wennen. Al mijn horloges zijn automaat of handwinder. Mijn klushorloge is alleen Quartz dus misschien moet deze dan het klushorloge worden, zeker gezien de brouwkwaliteit.

Er zit een nieuwe batterij in en er is volgens de verkoper naar gekeken door een specialist. De verkoper heeft goede referenties dus daar ga ik maar van uit.

1 like

Heb m nog niet binnen, vandaar de voorpret!

Heb precies dit model. Echt top ding! Maat bevalt mij ook erg goed. Wat kleinere horloges stralen zoveel meer klasse uit in mijn optiek

1 like

Ja idd! Dit is veel mooier en daarnaast is je bezelinsert licht ‘gefade’. Voorheen was hij donkerblauw en nu een mooie lichtblauwe kleur. Komt ook door de zon. Ben benieuwd naar je foto’s als hij binnen is.

Foto’s van mijn ex:

afbeelding afbeelding

8 likes

Mooi! Toch ook best wat patina. Waarom heb je m verkocht?

1 like

Foto! Om de pols uiteraard.

Vond ‘m te klein en gewoon flipperitus.

Ah helder. Ja daar ben ik ook bang voor. Ben benieuwd.

:heart_eyes:

Heel nice! (Met een lichte voorkeur voor je Tudor)

4 likes