Vond dit eerder vanavond. De meeste horloges die geveild gaan worden horen op dit deel van het forum. Daarom hier. Interessante geschatte opbrengsten.
http://www.bonhams.com/EUR/sale/19804/1/
Menno
Menno
Mooie veiling. Zitten prachtige exemplaren tussen. De estimated values zijn vrij hoog.
Goed linkje, dank je wel!
Overigens ben ik het met mijn voorganger eens, de geschatte waardes zijn niet altijd realistisch als je ze vergelijkt met bv. eBay.
Daarbij komt nog dat je niets over de werking en service historie weet, ook hier kopen is een gok.
Ik volg de Dickinsons veilingen op ITV wel eens en daar komt wel eens iets voorbij dat vaak voor een laag bedrag worden geveild. Daar zitten ook internet bieders bij maar kan er niet achter komen hoe je daar aan mee kunt doen.
mvg
Hoeveel kosten komen er na de veiling nog bij? In ieder geval 15%, maar misschien mis ik nog iets.
De 2 Laco’s gingen voor m.i. veel te veel weg. Bij de Rolexen werd lang niet alles verkocht.