Introducing: mezelf en de collectie, te starten met Tudor BB 58

Beste horloge wappies,

tijd voor een actieve inbreng in het forum na lange tijd lezen op de achtergrond. Mijn liefde voor horloges voelt als een zwakte: waar ik met name roep dat ik het immateriële zo belangrijk vind moet ik fluisterend ook toegeven dat ik een onverklaarbare fascinatie heb voor horloges (en fietsen). Mechaniek, techniek, materiaalkunde, esthetiek, historie… het zal allemaal bijdragen.

Zoals zo velen jong begonnen met betaalbare horloges en met het groeien van mijn inkomsten daalde de perceptie van wat een belachelijk hoge prijs is voor een horloge. Mijn huidige collectie bestaat uit een aantal horloges die ik jullie zal tonen in verschillende posts, aanschafwaarde verschilt van minder dan honderd tot enkele duizenden. Vertel ik een niet horloge-kenner natuurlijk nooit, hekel aan patserig gedrag.

Dan de intro van mijn horloge die ik nu al een aantal seizoenen in bezit heb: de Tudor BB 58. In de winter op de stalen band, in de zomer op de strap. Beiden fantastisch om te dragen en de kwaliteit straalt ervan af! Nog iets waar ik me voor schaam maar jullie vast zullen begrijpen: dagelijks heb ik een seconde waarin ik mezelf betrap op het verliefd kijken naar het klokkie.

61 likes

Welkom hier bij HF !
Ja dat is zeker een heel mooi Klokkie !

Mijn beste,

Van harte welkom binnen de gelederen van deze enthousiaste club van tijd-kunstenaars!!

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

Wij hebben het hier nooit over geld. Alleen over la beauté de l’horlogerie…

Welkom.

:rofl:
Van harte welkom op het forum! Benieuwd naar de rest van je collectie.
Nog even over die BB58, op wat voor strap gaat die in de zomer eigenlijk?

Cheers!

Welkom op dit mooie forum :wink:

Welkom op HF, ja die '58 is ook mijn favoriete horloge :grin::grin:

Net hier en je geeft meteen al de juiste omschrijving :rofl:

2 likes

Welkom!:+1:

Welkom! Mooie BB58!

Welkom en leuk geschreven. Ik begrijp je helemaal. Het dagelijks kijken en genieten van je horloge is niks om voor te schamen. Juist mooi dat je 'm zo waardeert! Beter dan staren naar je Instagram. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 like

Welkom op het forum en veel plezier hier

welkom :smiley:

Welkom bij de club.

Welkom hier!

Welkom op het HF

Welkom, die BB58 is nu al een fraaie klassieker. Ben benieuwd naar de rest.

Welkom!