Jensjee

Fijne en vlotte deal gemaakt met Jens! Alles was snel geregeld.
Nette & duidelijke communicatie.
Veel plezier van je mooie Sarb :+1:

1 like

Heb een Hamilton verkocht aan @Jensjee . Het is prettig zaken doen met Jens. Goed bod, betaalt snel en prettig contact. Zou ik zeker weer zaken mee doen. Veel plezier met de Hamilton!

2 likes

Bedankt!

1 like

Heb een horloge gekocht van Jens en het was een hele goede ervaring. Jens communiceert snel, duidelijk en eerlijk. Het horloge zag er in het echt nog mooier uit dan op de foto’s.

Jens verzond het horloge dezelfde dag nog en het was allemaal goed verpakt, er zat zelfs nog een mooi extra bandje bij. Fijn om een horloge over te nemen van een liefhebber, hier spreekt een happy koper, bedankt Jens!

1 like

Bedankt voor de review en heel veel plezier met de Sarb! :slight_smile:

1 like

Horloge verkocht aan Jens. Snelle betaling en prima communicatie. Kan hem van harte aanbevelen.

1 like

Een mooie Tudor mogen overnemen van @Jensjee. Net horloge, precies zoals beschreven, en voor een zeer schappelijke prijs. Aanrader als verkoper!

1 like

Tudor overgenomen van Jens.
Fijne communicatie en een echte horloge liefhebber.
Alles netjes ingepakt verzonden.

5 sterren, aanrader!

1 like