Een heerlijk dragend horloge waarbij ik keer op keer een smile op mijn gezicht krijg.
Uniek design , mooi op de pols en een werkelijk prachtig groene kleur. Hij geeft echt het gevoel wat bijzonders om de pols te hebben.
Ik heb hem ook in staalkleur, net zo leuk.
Maar is rosé flaneert net ff wat beter .
Mijn fijnste horloge is de Breitling. Die draag ik in de praktijk dan ook een stuk vaker dan de Omega.
Waarom? Het antwoord is simpel: kwartstechnologie! Ook hoef ik mij niet zorgen te maken als ik wil ‘deskdiven’. Zo’n rubberen band kan een hoop hebben. Onbezorgd, dus leuk!
Met de metaaldetector op zoek naar chocolade in aluminiumfolie die twee minuten eerder nog in mijn jaszak zat. Af en toe graven we zelfs een dikke stroomkabel van de camping op die maar een cm of 20 begraven ligt op het speelveld
Misschien niet het beste horloge uit mijn collectie, zeker niet het duurste maar wel het horloge wat ik meestal om heb als ik de dingen doe die ik het allerleukste vind om te doen.
Joh fuck dat, het is toch wat jij vindt? Als je een horloge hebt waar jij gelukkig van wordt is dat toch het mooiste aan deze hobby.
Bij mij gaat het de Sicura Submarine zijn, dit is het eerste mechanische uurwerk en mijn tweede uurwerk in de collectie (eerste was een Festina die ik 11j terug gekocht had).
Verder is het een uurwerk dat mijn vader nieuw gekocht heeft in de jaren 70, vind ik vintage duikers enorm leuk en is de kleurcombinatie mooi en vrij uniek.
Heb deze een keer eerder gezien en foto opgeslagen.
Je zal er vast ergens een heel verhaal over geschreven hebben, maar dat heb ik dan echt gemist.
Vind hem superleuk, een one of ? Of afstudeeropdracht?
Meer foto’s please