Kast polijsten / opknappen

Ik kan een horloge kopen voor een goeie prijs, maar de kast is wat aan de gebruikte kant: krasjes, butsen, deukjes.

Heeft iemand een goed adres waar ze het horloge weer op kunnen knappen? En aan wat voor prijs zou ik moeten denken (als het te veel wordt laat ik het lopen).

Bedankt.

1 like

Ha John,

Misschien is dit wat.
https://horlogepolijsten.nl/contact-2/

Prijs heb ik geen idee even informeren.

1 like

Ik ga eens kijken.
Maar ik vroeg het ook hier want het is altijd plezierig om een adres te krijgen wat mensen persoonlijk kennen.

1 like

Kun je zelf niet wat doen?
Ik heb heel wat geoefend op goedkope slopertjes.
Leuk, leerzaam en je kunt op een gegeven moment aardig wat…

1 like

Nee daar ga ik sowieso niet aan beginnen met mijn dooie vingertjes :blush:

1 like

Dik Wakker in Emmeloord. De kosten hangt er een beetje vanaf in welke conditie het horloge is en of het ook een stalen band heeft. Gemiddeld zo tussen de 200 en 300 euro. Eerst een afspraak maken, wachttijd een paar maanden. Krijg je het weer terug als nieuw.

2 likes

Top dankjewel.

Ik heb laten verchromen bij Haveman in Den Haag.
Was prima…

1 like

Ok. Das in de buurt van mij. Maar doet hij ook poetsen en butsen weghalen?

Ja dat is het grootste deel van het werk.
Ik heb een lelijke kast ingeleverd en kreeg hem keurig terug. 65:euro ex, maar met kosten bijna 100 euro.

1 like

Haveman doet vergulden en verchromen en dat doen ze prima, polijsten alleen als voorbewerking maar dat zijn geen polijst specialisten voor je horlogekast

Maar wat voor horloge is het?
Is het een kast met veel vormen en hoeken dan wil je wel dat die mooi strak blijft en niet alle hoeken afgerond worden doordat iemand de kast over de polijstborstel heen jaagt, en bij hele diepe deuken zal er gelaserd moeten worden om de vorm te kunnen blijven behouden.

Sommige mensen zijn al blij als het allemaal weer wat glimt maar is eigenlijk zonde van je horloge, eenmaal slecht gepolijst is het erg lastig om dat weer goed strak te krijgen.

1 like

Goed repareren = laserwelding en heel veel schuren en polijsten.

Dat kan niet iedereen.

1 like

Wat voor horloge hebben we het eigenlijk over ??

1 like

Ja, doe even wat foto’s. Wel zo duidelijk en mogelijk een beter antwoord.

1 like

Ik geloof best dat ze bij Haveman goed werk afleveren maar voor 100 euro “butsen” wegwerken lijkt me sterk. Bij forse schade moet er echt laserwelding gedaan worden en daarna polijsten. Dat doe je niet voor die prijs.

2 likes

Ja sorry, verchromen is natuurlijk wat anders dan polijsten.

1 like

Als iedereen gewoon wacht met tips geven tot er bekend is om welk horloge het gaat. Dit is maar roepen in de wilde weg.

1 like

Horloge is weg. Ik heb m niet gekocht.

1 like