King Seiko LE: SJE083

Te koop is mijn Seiko SJE083. De originele band is ongedragen. Zeer mooie staat met een vaag haarlijntje hier en daar.

Ik twijfel of hij in de verkoop blijft maar ik wil nu eenmaal een GS.

Het verplichte (!) rijtje:
Te koop en/of te ruil (doorhalen wat niet van toepassing is, ruilwaarde verplicht!):

Merk en model: Seiko SJE083
Diameter: 38mm
Leeftijd: 04/2021
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): 01/2025
Factuur en/of certificaat:
Originele doos en/of eventuele accessoires: Full set
Verzendkosten of afgehaald: Sterke voorkeur voor ftf overdracht op publieke locatie. Verzekerd verzenden kosten en risico koper
Conditie (krassen, werking etc): Heel goede staat, haarlijntje hier en daar, staat op de foto’s
Soort uurwerk en kaliber: 6L35
Vraagprijs: 2075

Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.

Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.











30 likes

Prijs omlaag naar 1999

Advertentie omhoog.

Denk je nou: hee, dat is dezelfde prijs als op c24, dat klopt, maar daar is er minder ruimte om te onderhandelen :smirk::smirk:

1 like

Prijs naar 1950

5 likes

UP

Heb je een GS SBGW301/305 te ruil dan ben ik geïnteresseerd

Bieden mag, hou het wel beschaafd

UP, vraagprijs naar 1950

Heb je een GS te ruil, SBGW305 of SBGW301

Heel misschien een SBGA375 dan ben ik geïnteresseerd, zie mijn andere advertentie voor een ander stuk dat we in de ruil kunnen betrekken

Weekend uppie

Up

Nog beschikbaar

1 like

Toch in de verkoop

Heb ook interesse in cartier tank 3169