Ik heb even een vraagje.
Ik heb het in de titel van dit bericht al geprobeerd te omschrijven …
Het kleine bandje/riempje dan om je horlogebandje zit en waarin je het uiteinde steekt; Weet iemand of dat een speciale naam heeft?
Of belangrijker … weet iemand of dit soort bandjes ergens te koop zijn?
De naam zou dan alleen belangrijk zijn ivm een Google zoekactie!
Ik moet mijn horlogebandje bovengemiddeld snel weggooien, alleen maar omdat deze bandjes altijd kapot gaan, terwijl het horlogebandje zelf nog prima is.
Ik moet op op Schiphol meerdere keren per dag door de Security en loop dus de hele dag mijn horloge aan en uit te doen.
Ik weet wat hij bedoeld maar door de “passant” te vervangen, blijft het probleem dat de “passant” kapot blijft gaan. Met een vlindersluiting is het probleem opgelost.
Overigens denk ik dat shorty het wel best vindt aangezien er geen reactie meer komt
Zie hier : Een google zoek actie op “watch keeper leather” bracht mij onder anderen op deze (allwatchparts.com) pagina met … jawel! Losse keepers/passants!