Ko-Banden

Schitterende band ontvangen voor de Speedmaster. Ko is een vakman en de band is geweldig.


Volgende bandje staat alweer in bestelling.

3 likes

Dank je wel Ko!

3 likes

Aantal banden van @Ko-Banden gekocht. Bliksemsnelle deal gisteren en vandaag al op de deurmat.
Beste is nog wel dat het geweldige banden zijn. Topper.
Bedankt Ko, heeeel blij mee.

1 like

Ik heb een prachtige Hamilton van Ko gekocht. Snelle afhandeling en communicatie. Helemaal top! :+1:

Mooi bandje gekocht van @Ko-Banden. Erg fijn contact en binnen een week op de mat. Het bandje is helemaal zoals gewenst en super afgewerkt. Een aanrader :slight_smile:

Ik had een uitdagend model horloge waarvan het bandje was afgescheurd (zie hier voor details). Ik heb de restanten van de oude band naar hem toe gestuurd, en aan de hand hiervan heeft @Ko-Banden een prachtige band weten te maken. Ook zeer soepele communicatie! Dik tevreden!

:star::star::star::star::star:

@Ko-Banden heeft weer twee prachtige banden afgeleverd. Zowel Pa als ik zijn erg tevreden :smiley:

1 like

Een aanrader!

2 likes

Voor het eerst zaken gedaan met de vriendelijke en zeer kundige forum bandenspecialist Ko @Ko-Banden .

Ik bestelde twee mooie struisvogelpoot banden voor mijn Longines Master Collection bij hem en ben er heel erg blij mee. Prachtig uitgevoerd en precies zoals ik ze graag wilde hebben. :slightly_smiling_face:

De vakkundigheid, vriendelijkheid en uitstekende service maken deze ervaring voor mij graag voor herhaling vatbaar. En dat is ook wat ik eerdaags weer ga doen. :ok_hand:

Dank en tot de volgende keer!

5 likes

Ik heb geen banden gekocht van @Ko-Banden maar was op zoek naar een pushpin.

Door alle verschillende typen en maten zag ik door de bomen het bos niet meer…

Tot ik een bericht ontving van Ko “PM me je adres en hij gaat vandaag op de post. Gratis.”

2 dagen later in de brievenbus! :grinning: :+1:t4: :grinning: :+1:t4:

Nogmaals super bedankt, @Ko-Banden is zeker een aanwinst voor het forum! :100:

1 like

Denk niet dat ik hier veel meer kan toevoegen dat nog niet gezegd is, gewoon fantastisch.
Bedankt @Ko-Banden

Eerste keer een band gekocht van @Ko-Banden. Mooie kwaliteit leer, perfect afgewerkt en op maat waardoor sluiting precies midden op de pols valt. Zeer tevreden mee!

Twee mooie banden gekocht van @Ko-Banden !
Hartelijk dank voor je mooie werk!

3 likes

Ik moest een band hebben voor een horloge met fixed springbars. @Ko-Banden Ko-banden een bericht gestuurd en die heeft zelfs meegedacht over wat een goede combi zou zijn.

Ik heb heel blij met het resultaat en zal zeker vaker banden via Ko bestellen.

4 likes

Echt een super combinatie :+1:t3:

Ik heb brede polsen en wilde een mooie blauwe band hebben voor mijn Zeno - na lang zoeken (en niet vinden) via HF bij Ko-banden terecht gekomen en perfect (& speedy) geholpen - Super !

1 like

1 like

2 likes

Vandaag het bandje ontvangen van @Ko-Banden voor de Cellini van mijn vrouw :+1: het bandje is een lastige maat en Ko heeft een mooi bandje gemaakt precies op de maat, Top Ko dank je voor het mooie werk, tot de volgende keer.

5 likes

Vandaag ontvangen van Ko.
Wat 'n topper.

Duidelijke communicatie.
Foto’s van div. Kleuren en mogelijkheden.

Precies wat ik zocht , en super soepel.

2 likes