Krasjes verwijderen

Hallo allen,

Ik heb al even (best lang dus) een mooi en simpel hugo boss horloge en daar zijn jammer genoeg in de loop der tijd wat krasjes opgekomen. En niet alleen op het glas maar ook op de kast. Nu is mijn vraag aan jullie wat kan ik het beste doen en welke producten heb ik daar voor nodig.

Alvast bedankt. En hier het horloge:

1 like

Cape cod voor de kast glas is moeilijk is niet te polijsten succes

1 like

Bedankt voor de tip, kan een horloge maker wel iets aan het glas doen of is er iets dat toch te proberen valt?

Saffier krast niet. Je zou kunnen zien of je een juwelier kunt vinden die er saffier in zou zetten.

Mineraalglas, er vanuit gaande dat dat het glas op de Boss is, valt volgens mij niet te polijsten met huis, tuin en keuken middelen. Een nieuw glaasje van Boss zou dus een optie zijn.

Als het echter acryl/plexiglas is kun je het oppoetsen. Maar dat zou me verbazen in het geval van dit horloge.

Even verplaatst naar Algemeen. Is nl geen forum-technische vraag maar een échte horloge-vraag :sunglasses:

@Jur Ow sorry, zoals ik al zei ben ik nieuw hier en zag iets van vragen staan en dacht dat dat wel de goede zou zijn sorry.:sweat_smile:

@Fate_Amenable_To_Change Het laten plaatsen van saffier klinkt goed. Maar weet je misschien watvoor prijs daaraan verbonden is?

Cape Cod inderdaad voor de kast (6 euro voor 2 doekjes in een zakje ) en voor het glas zou je kunnen navragen op o.a. www.horlogeglas.nl of ze voor dit model een saffier glaasje kunnen maken. Dat is veel meer krasbestendig dan mineraalglas wat er nu in zit.

Succes!

@MotoSkooly Beadankt voor de tip, maar een vraag, als ik het glas heb en het er in wil zetten. Is dat zelf te doen of zou ik een juwelier moetten raadplegen?

De laatste keer dat ik dat bij die tent in Sittard checkte was dat rond 90 Euro.

Als ze er een hebben die die Boss past, maar dat zal wel.

Bastinck & Van Druten Horlogeglazen
Kruisstraat 59
6137 SX Sittard
046 888 22 66
info@horlogeglas.nl
www.horlogeglas.nl

Zo van Google af. :slight_smile:

@HanDavinci kan je haarfijn uitleggen hoe moeilijk het is om een glaastje te zetten en welk gereedschap je er bij nodig hebt.

Weliswaar vanuit de invalshoek modding, maar toch.

Tenzij je het gereedschap hebt of aan wilt schaffen zou ik het via een horlogemaker / glaszetter laten doen. Juweliers zijn meestal niet van de techniek.

@Fate_Amenable_To_Change Echt super bedankt, en ik laat het dan liever doen. Zo handig ben ik dan denk ik ook weer niet haha

ALs jij een type McGyver bent en een horlogesluiter/glaspers hebt zou je het zelf kunnen proberen. In alle andere gevallen zou ik het laten doen. Als het horloge overigens geen sentimentele waarde heeft zou ik even doorsparen voor een ander horloge met saffier glas erin. Komen er regelmatig hier op de horlogemarkt voorbij soms voor iets meer dan 100 euro!

1 like

Dat glas ziet eruit alsof het geperst is. De juiste maat saffier kopen en je perst hem er zo in.

Maar op zo’n horloge lijkt me het niet de moeite waard.

Geen probleem hoor :sunglasses::+1: