Laco used look, wat vinden jullie?

Wat vinden jullie van de deze Laco used look?

Ik hoor graag jullie mening. Er zijn meerdere modellen verkrijgbaar, maar ik vind het volgende model erg mooi.
Het uurwerk is een Miyota, het model is in 2 formaten verkrijgbaar:

36mm, wat natuurlijk voor een namaak vintage beter is, of
42 mm, nu wat gangbaarder.

Ik vind het wel leuk en apart. Wie weet schaf het hem wel aan.

foto’s:



:speak_no_evil:

Heel moeilijk te bepalen met alleen plaatje. Kan niet zeggen dat ik het lelijk vind maar zou het eerst in het echt willen zien. Misschien heeft het wel wat :+1:

Ik vind het wel tof, is de kast van brons gemaakt?

1 like

Het is gewoon edelstaal. Het is me niet duidelijk hoe het staal behandeld is.

Stainless steel antique style goldplated case

zag ik net op de site

Lijkt wel een soort coating.

Elf.

Dit is zo’n model die je eerst in het echt om je pols moet zien.

Naar Duitsland rijden vind ik ook zo wat.

Ik vind de wijzers totaal niet passen bij wat de rest van het horloge wil uitstralen. Dan liever een standaard Laco, bevalt mij persoonlijk beter.

2 likes

Ehh, wijzerplaat van karton? En Miyota in een Laco? Kan ik niet aan wennen. Wijzers vind ik eigenlijk ook niks. Not mah cup of tea…

1 like

Of wachten dat een webshop hem op voorraad heeft, die hebben 14 dagen bedenk tijd

Tja, daar heb je wel gelijk in.
Maar voor mij zou de aanschafprijs van € 400 net iets te hoog zijn om te gokken.
Het is een vrij specifiek model, dus het is de vraag of je er snel van af komt als het je niet bevalt.
Mijn afweging zou in dit geval zijn. wat zijn de kosten van het naar Duitsland rijden en wat zou ik moeten “afschrijven” wanneer ik het weer in de verkoop zou doen wanneer ik het via de post heb besteld en het horloge toch niet mooi vindt. Pforzheim ligt niet naast de deur, maar een leuk uitje is nooit weg

Prachtige stijl, alleen zou ik voor dat bedrag opgelegde i.i.g. verhoogde cijfers verwachten

1 like

Vindt het helemaal niets :frowning:
Ga dan voor dat geld voor een echte vintage.
Een mooie Omega :heart_eyes:

3 likes

Ik heb er meerdere :relaxed:

Dit is nu juist weer eens wat anders.

1 like

Niet mijn smaak

Dit model vind ik niet heel mooi. Maar het idee vind ik wel leuk en imo ook praktischer dan een echte vintage. Heb er een aantal. Maar draag ze nooit.

1 like

Hahaha… :slight_smile:
Ja dan wordt het andere koek.
Maar ik blijf het niet mooi vinden, sorry

1 like

Volgens Laco:
“Used Look watch is specially finished in a unique plating that makes the timepiece appear to be more of a family heirloom than abrand-new watch. Even the dial and the watch’s leather strap have been carefully treated to look as though they’ve seen it all. Typical of LACO, the distressed treatment given to the Used Look watches is a technique of the highest level, as are the precise automaticmovements and sapphire crystals used in their construction.The Used Look theme is carried over to the presentation case.”

Ik ben niet echt fan van used look maar op die cataloogfoto’s ziet het er wel heel goed uit, niet over the top, subtiel.
Kwestie van deze eens in het echt te zien Marijn, dat wordt een ritje naar Duitsland :wink:

1 like