Ik liep vandaag door de stad en ik werd naar een horloge getrokken door de kleuren. het bleek om een lego horloge te gaan.
zie link:
( http://www.olijkenvrolijk.nl/blog/top20-lego )
Ik ben naar binnen gegaan en vroeg of ik het mocht bekijken en het bijzondere was de uitverkoop prijs (59 euro van 129 euro) en ik had in het verleden al iets gelezen over dit horloge maar wist niet meer waarom het zo bijzonder was.
Wat mij verteld was is dat het door een “ontwerper” was ontworpen maar dat de winkel voor de klant een tekst in het horloge kon zetten (niet door mensen zelf te doen) dus alleen gespecificeerde winkels konden dat doen.
Ik dacht voor dat geld…maar ik paste het horloge niet (voor kleine pols) en als ik wel een tekst in zou zetten…bijvoorbeeld me naam of geboorte datum of wat dan ook…wat als de batterij op gaat blijft de tekst er dan in…en uiteindelijk konden er ook geen verlengstukken bij besteld worden 9had ook mooie vouwsluiting) dus heb ik hem laten liggen maar vond het wel wat om het hier te delen.
Heeft u hiervan al eens gehoord of gezien? wat vind u ervan?
=DG=