Beste Bert1 zoals je in je openingstopic vermeld dat dit een beetje foute
horloge is kun je mij misschien uitleggen waarom deze een beetje fout is!
Ik begrijp je wel vele onder ons vinden goud niet kunnen,maar jij vind
deze toch mooi anders had je hem waarschijnlijk ook niet gekocht,waarom
is deze dan fout?Ik vind deze wel zeker mooi gefeliciteerd met dit klokje
Beetje fout door het gebruik van het gele goud en de goudkleurige wijzerplaat. Hoewel ik het een mooie klok vind, moet ik toch wel een beetje wennen dat ik de klok zelf draag.
Zelf ben ik ook (in principe) geen voorstander dit soort horloges via MP te kopen. Dit was echter een compleet aanbod EN ik had een goed gevoel bij de verkoper. Eerste eigenaar, taxatierapport, garantiekaart en onderhoudshistorie aanwezig, kortom, ik durfde het wel aan.
Zelf ben ik ook (in principe) geen voorstander dit
soort horloges via MP te kopen. Dit was echter een
compleet aanbod EN ik had een goed gevoel bij de
verkoper. Eerste eigenaar, taxatierapport,
garantiekaart en onderhoudshistorie aanwezig,
kortom, ik durfde het wel aan.
Ben je nog langs een geauthoriseerde Rolex dealer geweest om de echtheid te laten bevestigen?
Dat zou ik in mijn geval wel moeten doen omdat het gewoon mijn expertise gebied niet is.
Gefeliciteerd met je aanwinst, vind hem idd een beetje fout… Maar op zich best lekker. Sommige mensen staat z’n horloge gewoon goed! Dat heb ik bijvoorbeeld ook met een day-date.
Vind het een foute klok, maar een kennis van mij draagt er eentje met een zwarte plaat en het horloge hoort gewoon bij hem en ziet er dan ook niet eens fout uit… ??
Nee, ik ben er nog niet mee langs een AD geweest. Binnenkort gaat ie voor service naar ADC, daarna is het helemaal zeker.
Over de echtheid heb ik eerlijk gezegd geen twijfel. Al ben ik geen specialist, toch denk ik genoeg kennis in huis te hebben een om een vals exemplaar te herkennen, de meeste althans. Verder hou ik het principe “buy the seller” aan en in dit geval had ik geen bedenkingen.