Leuk Certina DS Super PH1000M Re-Edition!!

Dank, kon het niet vinden…

Oeps

7 likes


7 likes

De re-issue zou ook met n stalen band (standaard bij de oranje limited bijvoorbeeld) geleverd moeten worden. Dan is t plaatje compleet in mijn optiek.

2 likes

Helemaal mee eens. Het is ook bijna onmogelijk een passende, met endlinks die niet recht zijn, stalen band te vinden.

Maar het is ook leuk om met rubber te spelen :stuck_out_tongue_winking_eye:

Oeps, beetje vies glaasje :upside_down_face:

2 likes

Nee hoor. 2x rubber bij de oranje versie.

Ik bedoelde: staal zou eigenlijk standaard moeten zijn bij de limited.

1 like

Een wat oudere heruitgave, maar op staal af-fabriek.

4 likes

Dilemma dilemma. Ik twijfel in eerste instantie tussen de ph500 en de ph1000 maar ook tussen de zwarte en LE ph1000 mocht deze het worden. Ik vind de limited edition text een beetje afdoen aan het geheel en het contrast op de zwarte variant met het oranje mooier.
Daarentegen heb ik wat turtle vormige Seiko modellen en de ph500 wel uniek kwa vorm imho. Daarentegen zijn de vlakke uurmarkers weer een tegenvaller op de ph500 maar kan deze voor 200 onder retail nieuw aanschaffen. Hoofdpijn krijg ik ervan!

1 like

Je hoofd met rust laten, en je hart laten spreken…

Ik kwam uit bij deze😃

2 likes

Het wordt die of de zwarte variant. Ik vind het teveel geel en de weinig oranje en het contrast op de wijzerplaat vind ik op de zwarte er beter uit komen.

Persoonlijk, en ik heb beide gehad, zou ik de zwarte nemen. Precies wat jij al aangeeft, op de oranje/mango zit te weinig contrast op de wijzerplaat.

1 like

Erika’s MN staat hem denk ik ook heel mooi.

1 like

Ik zag ergens een filmpje van duikers die de wave band gebruikten om hun duikpak heen, vandaar de lengte.

Dit mis ik op zover uurwerken tegenwoordig. De wijzerplaat met reliëf in de uur markering.

Zo goed als nieuw.

https://www.q-watches.com/product/certina-ds-super-ph1000

1 like

Is dit Milanese bandje goed passend op de ph1000? De strap die erbij zit vind ik echt verschrikkelijk. Vandaag gepast en ben er nog steeds niet uit of het de zwarte of eigele wordt haha maar een ding is zeker er moet een ander bandje op. Op de zwarte denk ik een oranje originele tropic maar ben met name op zoek naar een bracelet.

Ja, ondanks dat het een Ali bandje is past het goed en zit lekker.

Zwarte. Die andere gaat vervelen.
Op https://erikasoriginals.com/ of https://tropicstrap.com/