Lille/Rijsel; Nog een 'weekendje weg' topic?

Ik weet dat de meningen sterk verdeeld zijn over dit soort topics; maar dan toch maar voor de voorstanders;

Dit weekend heb ik voor het eerst, na talloze malen er gepasseerd te zijn, in het centrum van Lille (Noord Frankrijk) door gebracht. Mocht je van lekker eten&drinken&shoppen (voor de dames…) houden en ook nog horloges willen kijken en/of kopen, dan is dit een aanrader! Vanuit Zuid Nederland slechts 1 tot 2 uur rijden!

Aan en rondom het ‘Place du General de Gaulle’, zeker 5 horloge zaken. Een juwelier met werkelijk een ongelooflijk aantal topmerken, 1 kleinere juwelier met aantal overige horlogemerken, 1 Seiko/Casio dealer en 2 vintage/gebruikt verkopers! (prijzen lagen overigens hoog…)

Ter illustratie;

























En dit was slecht een klein gedeelte ‘windowshopping’ (alle zaken zijn dicht tussen 12 en 2, dus mocht je gevoelig zijn voor plotselinge koopneigingen dan is dit een goed tijdstip voor oriëntatie)

6 likes

Helemaal mee eens, prima plek om te kijken maar niet om te kopen. Leukere stad dan verwacht.

Mijn beste,

Leuk dat je Rijsel benoemd!!
Ik kwam er tot enkele jaren geleden, regelmatig.
Want deze prachtige stad, de hoofdstad van “Frans-Vlaanderen” is zeker een bezoek waard.
En dit niet alleen op het gebied van shopping.
Doch zeer zeker ook op cultureel gebied.
En wat te denken van de gastronomie!!

Dank voor het onder de aandacht brengen van deze elan volle stad.
En natuurlijk voor je horloge reportage. :+1:

Maar voor straks: “Buona Notte” en morgen gezond weer op!!

Orologio Signaturis Temporis. :wink:

Ik ben n tegenstanders v dit soort topics…

Nu ben ik weer uitgedroogd v al dat kwijlen :wink: